Za małe pole "name"

W celu sprawniejszej pomocy, zalecamy umieszczać posty dopasowując je do właściwej kategorii.<br> Umieść w tej, jeżeli żadna z powyższych nie pasuje
Czakachol
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2022, 12:18 - pn

Re: Za małe pole "name"

Post autor: Czakachol »

Super!
Działa...ale nie do końca :)
Import przeszedł bez błędów. Zakończył się informacją:
14-Oct-2022 18:54:36.555361 (console) Zakończono pomyślnie i odblokowano automatyczne generowanie produktów.
Ale w pliku hurtowni z produktami jest ponad 24.000 produktów a zaimportował mi tylko 14195 produktów. Dwa razu odpalałem automat.
Co może być powodem?
Moja instancja: instancja6.s2
XMLTOEU
Site Admin
Posty: 28
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 07:49 - pn
Kontakt:

Re: Za małe pole "name"

Post autor: XMLTOEU »

Nie mamy wglądu do instancji użytkownika ze względu na prywatność.

1) Aplikacja posiada funkcję, która pomija produkty z pliku hurtowni ze stanem magazynowym pustym, lub 0.
W panelu sterowania jest to ikonka "Puste", która jest jednocześnie checkboxem w ustawieniach hurtowni "Zaznacz, jeśli ma ignorować produkty o stanie pustym lub 0 podczas aktualizacji".

Proszę odznaczyć ten checkbox, lub w panelu sterowania zaświecić na czerwono ikonkę "Puste" i spróbować ponownie wygenerować produkty.

2) Dodatkowo aplikacja automatycznie, bez żadnego ustawienia, pomija zdublowane produkty w pliku hurtowni o tym samym "*KOD*". Jeżeli w pliku hurtowni bez wariantów jest ten sam KOD do różnych produktów, ale różnią się np. kolorem, należy wówczas stworzyć parametr łączony *KOD* np. KOD+_+kolor, lub KOD+jakiś znak+EAN itp, aby pomóc aplikacji zauważyć, że w danym miejscu znajduje się unikalny produkt.

3) Jeszcze inną przyczyna mogą być warianty np. ten sam kod produktu, ale w nim różne warianty np. różniące się kolorem, czy rozmiarem, wówczas należy wybrać typ pliku z wariantami.

Mam przeczucie, że stało się to za sprawą numer 1, ale jeśli nie, proszę spróbować innych rozwiązań i informację, co rozwiązało problem z generowaniem wszystkich produktów do bazy aplikacji :)
Czakachol
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2022, 12:18 - pn

Re: Za małe pole "name"

Post autor: Czakachol »

Znowu bezbłędna odpowiedź - dziękuję, działa.

Czy sugestię, żeby w informacji na końcu podsumowania:
14-Oct-2022 20:58:39.025278 (console) Zakończono pomyślnie i odblokowano automatyczne generowanie produktów.
znalazła się liczba zaimportowanych produktów to pisać tutaj czy założyć nowy wątek w sekcji sugestie?
XMLTOEU
Site Admin
Posty: 28
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 07:49 - pn
Kontakt:

Re: Za małe pole "name"

Post autor: XMLTOEU »

Świetnie. Bardzo się cieszę.

Proszę o założenie w sugestiach propozycji, aby było podsumowanie ilości wygenerowanych produktów w logach automatu.
ODPOWIEDZ